Blog

4.5.2015

2.konzultace

Naše druhá konzultace byla rozdělena do dvou částí. Na první schůzce jsme se bavily o výživě a druhá byla zaměřena na pohybovou aktivitu. Ale všechno pěkně od začátku.

Se Samantou si v době mezi konzultacemi stále mailujeme, takže mi posílala i svůj jídelníček, jak se jí daří jeho zdravá obměna. Samanta je velice snaživá, takže se žádný velký problém nevyskytl. Dokonce přiznala, že dorty už si jen prohlíží, protože hezky vypadají, ale vyloženě chuť na ně nemá. A to jen díky správnému složení jídla a její vůli. Věřte, že takový pocit je k nezaplacení. Dále mne moc těší, že se Samanta snaží sama dohledávat informace a potom o nich spolu diskutujeme. Vyloženě aktivně přistupuje k celé změně životního stavu a to jsem ráda. Probíraly jsme hlavně druhy vhodných luštěnin a obilovin, které jsou nedílnou součástí zdravého i redukčního jídelníčku.

Určitě Vás také zajímá, jaké jsou její výsledky. Samanta už na druhé konzultaci měla o 4 cm v pase méně, což je opravdu úspěch. Původní obvod pasu měla 80cm a u druhého měření 76 cm. Vážení proběhne příště.

Druhá část konzultace jsem zvolila praktickou-sportovní. Samanta má kladný vztah ke sportu a zdravý pohyb by u správného hubnutí neměl chybět. Samanta denně chodí pěšky a do toho ještě doma posiluje. Osobně jsem jí doporučila místo silového sportu více protahování jako je jóga nebo pilates. A aby si to rovnou vyzkoušela, tak jsem ji pozvala na mou hodinu pilates v Yoga soul studiu. Cvičení zvládala levou zadní, takže tepovou frekvenci si moc nezvedla a spalovala hlavně tuky. Také si správně protáhla celé tělo a vyzkoušela si hluboké dýchání. Slíbila, že i takové cvičení do svého rozvrhu zařadí.

Naším dalším úkolem teď bude příprava na menší detoxikační kůru, kterou si Samanta sama přála, aby s jarem očistila své tělo důkladně. Myslím, že se tak chce i symbolicky rozloučit se svým starým JÁ a přivítat do své nové JÁ do nového a zdravého těla.

Pokud také máte zájem se jednou provždy zbavit špatných stravovacích návyků a začít pořádně a s podporou výživového poradce, tak jsem tu pro Vás! Kontaktujte mne přes e-mail: Sabinakubalova@seznam.cz

Sabina

« zpět