Služby

Poradenství v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Pro koho?
Pro všechny, kteří:
se ztratili v množství výživových doporučení.
chtějí zdravou změnu stravy nebo životního stylu jako celku.
potřebují trvale zhubnout/ přibrat.
mají zdravotní potíže, které lze zmírnit nebo úplně odstranit vhodnou stravou.
potřebují více energie pro život.
potřebují při sportu lepší výkony.
potřebují poradit se stravováním v různých etapách života: v těhotenství, po porodu, po nemoci, v přechodu…
potřebují odbornou radu, individuální přístup, pomocnou ruku

Jak konzultace a poradenství jako takové probíhá?
Nevíte co od poradenství očekávat a zda Vám vůbec pomohu vyřešit Vaše problémy?
Od toho je zde seznámení, taková úvodní konzultace, která Vás bude stát pouze odhodlání mne kontaktovat.
Můžete mi napsat zprávu, můžete mi napsat mail, můžete mi zavolat! Poté se můžete rozhodnout, zda se mnou budete chtít spolupracovat.

Co po Vás budu očekávat já?
Odhodlání, pravdomluvnost, spolupráci! Ve výsledku je všechna dřina na Vás, já jsem pouze Vaše pomocná ruka na cestě k lepšímu životnímu stylu.

Co od mne můžete očekávat Vy?
Absolutně individální přístup, každý je jedinečný a proto také každý potřebuje jedinečný přístup.
Chci aby mí klienti – VY pochopili, vše co jim říkám a doporučuji.
Nechci jen předávat vytištěné jídelníčky, kterým ve výsledku nerozumíte a nejdou skloubit s Vaším časem a životem jako takovým.
Chci, aby jste zdravé výživě rozumněli, protože jedině tak to bude mít smysl.
Ráda Vám vše ukážu a dám ochutnat. Můžeme jít společně nakupovat i vařit.
Mohu Vám pomoci se zapojením celé Vaší rodiny.
Budu Vám rádcem, oporou i motivačním koučem.
Ráda s Vámi budu v kontaktu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

 • Individuální poradenství na míru
  Kdy a proč zvolit individuální poradenství? Snažíte se o změnu, ale vypadá to, že někde děláte chybu? Nevíte jak si upravit jídelníček? Stále se potýkáte s překážkami, které bez pomoci neodbouráte? Chcete se umět zdravě stravovat? Potřebujete poradit, jak skloubit zdravou výživu, nedostatek času, rodinu a práci dohromady? Máte zdravotní problémy a rozhodli jste se je řešit cestou zdravého životního stylu? Tak se s tím zkusíme poprat společně. Vytvoříme si plán konzultací i jednotlivých cílů, ke kterým se budeme chtít dopracovat a dáme se do toho!
 • Krátkodobé nebo dlouhodobé konzultace
  Zjistili jste, že se nevyznáte v množství výživových doporučení a potřebujete se poradit, nasměrovat na správnou cestu, promluvit si o konkrétních otázkách zdravé výživy a zdravého životního stylu? Tak právě pro Vás jsou určené konzultace! Stačí se odhodlat, zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku.
 • Skupinové poradenství
  Vy už jste se rozhodli, ale nechcete být na to sami? Chcete se pustit do boje za lepším a zdravějším JÁ se svou maminkou, parterem, kamarádkou nebo kolegyní z práce? Výborně, ve dvou se to vždycky lépe táhne. Poradenství formou tematických konzultací Vás bude bavit i motivovat navzájem!
 • Semináře
  Tematické semináře organizuji jednou za čas, stačí sledovat stránky nebo Facebook a o všem aktuálním se včas dozvíte. Pokud máte svojí skupinku, které by semináře o zdravé výživě zajímali, stačí mě kontaktovat a připravíme společně seminář dle vašich přání.
 • Nakupování
  Víte, že ze základních bodů zdravého vaření a stravování je výběr správných potravin. Ale co je to dobré v širokém sortimentu nákupních řetězců už nevíte? Pojďme společně nakupovat do Vámi zvoleného obchodu. Ukážeme si co ano a co ne…co je dobré a co nikoliv. Koukneme na etikety a naučíme se je číst. Ukážeme si na marketingové triky a kvalitu jednotlivých potravin. Prostě a jednoduše uděláme z nakupování jídla radost a ne stres.
 • Návštěva vaší lednice i spíže
  Pokud chcete zdravě jíst, musíte zdravě vařit. A pokud chcete zdravě vařit, tak musíte mít doma zásoby zdravých ingrediencí. Podíváme se tak na kloub právě Vaší spižírně a uděláme RESTART vašich zásob. Co by Vám doma nemělo chybět a co určitě vyhodit, to je oč tu běží.
 • Vaření
  Bez vaření a přípravy jídla to bohužel nepůjde. Vaření, ale není žádná věda. Naopak u vaření zdravých jídel strávíte minimum času a zvládnou ji i úplní začátečníci, kteří dosud byli schopni uvařit si maximálně čaj. Vaříte hodně, ale zatím jste se nepustili do zdravých ingrediencí? Nevíte jak na luštěniny, bulgur nebo cizrnu? Naučím Vás připravovat jednoduché pokrmy plné chuti a zdraví. A vařit můžeme přímo u Vás doma!
 • On-line poradenství
  Zaujal Vás můj přístup, rádi by jste ke mně na konzultaci, ale jste z druhého konce republiky? Nevadí, poradíme si s pomocí internetu. Konzultace přes maily nebo skype nejsou problém. Když se chce, tak jde všechno.
 • Komplexní program Restart
  Rozhodli jste se zabouchnout dveře za starým způsobem života a dát se na úplně novou lepší cestu? Tak věřte, že je to ta nejtěžší věc, kterou jste udělali. Teď už jen zvolit správný směr. Já budu stát po Vašem boku a pomůžu Vám tak od základů překopat Váš životní styl.
 • Tematické poradenství
  Sport a výživa: nedílnou součástí úspěšného sportovce je vhodná a vyvážená strava
  Děti a výživa: co mají jíst, aby správně rostli a získali správné návyky. Jak bojovat s dětskou obezitou
  Těhotenství a výživa: Vaše tělo dává život, potřebuje správné živiny jak pro matku, tak pro miminko. Neberte toto období na lehkou váhu, díky zdravé stravě můžete ovlivnit mnoho.
  Zpět do formy: po nemoci, po těžkém období, po porodu chcete zpátky do formy! Spojíme vhodný tréninkový plán s výživovým!
  Závislost na sladkém: Jak moc Vám dokáže cukr ovládat život víte, jaké následky z toho jsou také víte, ale jak se takové závislosti zbavit bohužel nevíte. Je to opravdu boj s drogou, ale dá se vyhrát!